top of page

Vårt team 

Har du träffat en huvudfoting någon gång? En huvudfoting har ett större strategiskt tänk, är kreativ och innovativ samtidigt som den är snabb, alert och en riktig ”do:er”. Vill framåt, vill utveckla och vill göra skillnad. Huvudfotingar hittar du på Competence. 

Competence-Sophie.jpg

Sophie Pollak

VD

sophie@competence.se

070 - 528 63 28

Competence-Björn.jpg

Björn Nordén

Verksamhetsutvecklare

bjorn@competence.se

070 - 718 18 17

IMG_6594.heic

Linn Bergh

Verksamhetsutvecklare 
Arbetsmarknadskunskap Sverige

linn@competence.se

073 - 061 60 91

IMG_7923_edited_edited.jpg

Danijela Semunovic

Verksamhetsutvecklare
Competence & ECC

danijela.semunovic@competence.se 073 - 040 72 87 

DSC_6383 kopia jiv.jpg

Kajsa Börjesson

Ekonomiansvarig &

projektledare Destination jobb

kajsa@competence.se

070 - 684 77 52

IMG_7905_edited.jpg

Maya Lindblad

Kommunikatör Arbetsmarknadskunskap Västmanland

maya@competence.se

070 - 212 84 74

IMG_7945_edited.jpg

Karin Sjuls

Kommunikatör Arbetsmarknadskunskap
Västmanland

karin@competence.se

070 - 321 12 53

_DSC0104.heic

David Lekholm Häggberg

Verksamhetsutvecklare

Dittyrke.se

david@competence.se

073 - 020 40 00

Image by Greg Rosenke

Jessica Holm

Projektledare

Destination jobb
jessica@competence.se

073 - 097 44 64

ElinParment.JPG

Elin Parment

Föräldraledig

elin@competence.se

070 - 

bottom of page