NYA COMPETENCE.SE LANSERAS INOM KORT.

Competence_logotyp_no_slogan.png

För en hållbar arbetsmarknad

Ständig utveckling av kompetensförsörjning och kompetensutveckling är nyckeln för Sveriges framtida konkurrenskraft – en fråga vi driver tillsammans med arbetsgivare, akademi, ungdomar och skola. Varje dag. 

gradient-white.png
amk-logo.png
arrows.png
ECC_logo_grey.png
arrows.png
comp-bg-grey.png

Samtala med Competence

Tack, vi hörs inom kort!

 

Möt teamet

test-man.jpg

Björn Nordén

Vd Competence

bjorn@competence.se

070-718 18 17

test-kvinna.jpg

Sophie Pollak

Vice vd/kontorschef
Competence

sophie@competence.se

070-528 63 28

test-samuel.jpg

Samuel Strömgren

Projektledare Competence och Energy Competence Center

samuel@competence.se

076-107 49 44

test-felicia-blue.jpg

Felicia Söderstedt

Utvecklare
Arbetsmarknadskunskap Sverige

felicia@competence.se

072-529 93 33

test-david.jpg

David Lekholm Häggberg

Processledare
Arbetsmarknadskunskap Sverige

david@competence.se

073-020 40 00

test-elin-blue.jpg

Elin Parment

Processledare

Arbetsmarknadskunskap Sverige

elin@competence.se

073-023 58 96

test-linn.jpg

Linn Bergh

Projektledare & Kommunikatör
Arbetsmarknadskunskap Västmanland

linn@competence.se

073-061 60 91

test-jessica.jpg

Jessica Holm

Projektledare & Kommunikatör
Arbetsmarknadskunskap Västmanland

jessica@competence.se

073-097 44 64

test-kajsa.jpg

Kajsa Börjeson

Ekonomiansvarig
Competence

kajsa@competence.se

070-684 77 52

test-profile-blue.jpg

Karin Sjuls

Kommunikatör
Arbetsmarknadskunskap Västmanland

karin@competence.se

073-669 79 07

test-profile-pink.jpg

Maya Lindblad

Kommunikatör
Arbetsmarknadskunskap Västmanland

maya@competence.se

070-212 84 74

comp-bg-grey.png
Competence_logotyp_Rosa_RGB.png

Competence Ekonomisk Förening
Org.nr: 769606-4646
Badhusgatan 6 722 15 Västerås